یک برند مد اخلاقی باشید

صنعت مد همواره در حال رشد است و در سرتاسر دنیا طرفداران بسیاری دارد. در واقع کمتر افرادی هستند که به مد توجهی ندارند. همراه شدن با مد می‌تواند برایتان بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد. اما این صنعت شگفت‌انگیز آثار مخرب و منفی روی محیط زیست و زندگی انسان‌ها دارد. بنابراین اگر به عنوان یک برند مد اخلاقی و یا مد آهسته فعالیت می کنید، مطمئنا مورد توجه دوستداران محیط زیست قرار خواهید گرفت و تاثیرات مثبتی خواهید داشت.

آنچه در این مطلب می خوانیم

شرایط خلق برند مد اخلاقی

در این مقاله قصد داریم چگونگی شرایط تولید یک برند مد اخلاقی و آهسته را با هم بررسی کنیم.

تضمین حقوق حیوانات

اگر نگاهی به برند‌های فست فشن داشته باشید متوجه خواهید شد که برای کاهش قیمت و افزایش تولید به سراغ کارگران کشورهای جهان سوم می روند و لباس هایشان را در این کشورها تولید می کنند. تولید در خارج از کشور باعث می شود تا دستمزد کمتری به کارگران بپردازند و تولید بیشتری داشته باشند. اما این روش گزینه مناسبی نیست و کارگران مجبور هستند تا در شرایط نا مناسب و ساعات طولانی مشغول به کار باشند. همچنین کودکان کار نیز در این کشورها فعالیت می کنند که این با قوانین حقوق بشر متناقض است.

بنابراین برای این‌که به عنوان یک برند مد اخلاقی شناخته شوید، باید از کارکنان کشور خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید به سراغ یک تولید کننده معتبر بروید و اطمینان داشته باشید، افرادی که برای برندتان لباس تولید می کنند‌ مطابق کاری که انجام میدهند دستمزد دریاقت کرده و از شرایط کاری خود رضایت دارند.

دوست دار حیوانات

داشتن یک برند مد اخلاقی علاوه بر توجه به حقوق کارکنان بایستی مراقب رعایت حقوق حیوانات نیز باشد. بسیاری از برندها با استفاده از پوست حیوانات و یا پرهای پرندگان مختلف لباس‌های خود را تولید می کنند و حیوانات را در شرایط نا مناسبی نگه می‌دارند. بنابراین اگر خواستار یک برند مد اخاقی هستید، استفاده نادرست و ظالمانه از حیوانات را کنار گذاشته و برای تولید پوشاک به سراغ الیاف مصنوعی بروید. همچنین می‌توانید تولید کننده ای را انتخاب کنید که دوست دار حیوانات و محیط زیست باشد و الیاف مصنوعی را برای تولید انتخاب کند.

در نظر گرفتن تمامی افراد

با توجه به فرهنگ سازی هایی که در طی سال های طولانی در جامعه صورت گرفته باعث شده تا انسان ها همان گونه که هستند بدن خود را بپذیرند. از همین روی با تولید اندازه‌های متفاوت یک لباس و با درجه بندی الگو‌های مختلف اطمینان داشته باشید که برای تمامی سایزها تولید شود. یک برند اخلاقی میان سایزهای مختلف تفاوت ایجاد نمی کند و اطمینان دارد افرادی با سایز بزرگ هم لباس‌های شیکی می‌پوشند. هر برند لباسی که باشید و یا برای هر سنی که لباس تولید می‌کنید، رعایت نکات اخلاقی بسیار لازم و ضروری است.

کارخانه لباس جامه بافت با سابقه سال‌ها تولید به شما کمک می کند تا یک برند مد اخلاقی باشید. برای برقراری ارتباط بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شرکت جامه بافت می‌توانید از شماره تماس‌های زیر استفاده کنید.

 

شماره تماس های دفتر مرکزی کارخانه جامه بافت. در مقاله برند مد اخلاقی.