55 سال حضور مستمر در صنعت پوشاک
شرکت جامه بافت

“جامه بافت” با بیش از چهل سال تجربه در زمینه پوشاک خانواده، نمادی از تلاش، کیفیت، و نوآوری است. این شرکت خانوادگی با افتخار میراث چهل‌ساله خود را در تولید پوشاک با کیفیت به جلوه می‌گذارد.

از آغاز تأسیس تاکنون، ما به موفقیت‌های زیادی در همکاری با برندهای اروپایی دست یافته و اکنون به عنوان یکی از پیشگامان تولید پوشاک با کیفیت در ایران شناخته می‌شویم.

تعهد ما به ارائه پوشاک با کیفیت بالا، همیشه در کنار احترام به اصول شفافیت و مسئولیت پذیری، به ما امکان می‌دهد تا رضایت مشتریان را حفظ کرده و روابط مستدام با آنها برقرار نماییم.
هدف ما از همکاری با برندهای داخلی، توسعه و ارتقاء صنعت پوشاک ایرانی است.

“جامه بافت” با افتخار تاریخچه ای از صادرات به کشورهای اروپایی دارد و این تجربه باعث شکوفایی و جلب اعتماد مشتریان جهانی شده است. همچنین، ارتباط فراوان با برندهای برجسته ایرانی نشان از تعهد ما به توسعه بازارهای داخلی و ترویج ارزش‌های ملی در صنعت پوشاک دارد.

“جامه بافت” با بیش از چهل سال تجربه و سابقه، با افتخار در خدمت شماست، امیدواریم همراهی شما با جامه بافت در مسیر پوشاک با کیفیت و مدرن، راهی مستدام و موفقیت‌آمیز باشد.

“جامه بافت” با بیش از چهل سال تجربه و سابقه، با افتخار در خدمت شماست، امیدواریم همراهی شما با جامه بافت در مسیر پوشاک با کیفیت و مدرن، راهی مستدام و موفقیت‌آمیز باشد.

1347 تا 1402

55

سال تجربه

صادرات پوشاک به اروپا و آسیای میانه

شرکت جامه بافت بیست و دو سال متوالی، بخشی از تولیدات خود را به اتحادیه اروپا و آسیای میانی صادر کرد. دفتر شرکت جامه بافت در دوسلدورف آلمان این محصولات را در اتحادیه اروپا تحت برند Annabella Mode توزیع می‌نمود. همچنین در سال 1391 صادرات خود را به کشورهای آسیای میانه آغاز کرده و دفتر نمایندگی فروش Annabella Mode را در شهر آلماتی قزاقستان تاسیس کرد.

از همین رو شرکت جامه بافت در سال‌های متوالی عناوین مختلفی از جمله «واحد نمونه صادراتی کشور»، «واحد نمونه صنعتی»، «صادرکننده محصولات با کیفیت»، و… را دریافت کرده است.

معرفی اعضای هیئت مدیره جامه بافت

منصور شاه بختی

رئیس هیات مدیره شرکت جامه بافت و عضو هیات مدیره شرکت لیاپود، دانش آموخته دانشگاه کنکوردیا کانادا در رشته زمین شناسی

مسعود شاه بختی

مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت جامه بافت و عضو هیات مدیره شرکت لیاپود، بازرس اتحادیه پوشاک، دانش آموخته دانشگاه شیراز در رشته آگرونومی

سینا شاه بختی

مدیر کارخانه و نائب رئیس هیات مدیره شرکت جامه بافت و عضو هیات مدیره شرکت لیاپود، دانش آموخته دانشگاه امیرکبیر در رشته مهندسی نساجی و MBA