ENGLISH فارسی

نمونه گیری یا ساخت کلکسیون اختصاصی

مجموعه طراحی و الگو سازی شرکت جامه بافت در کنار شماست تا ایده هایتان را تا تولید انبوه پیاده سازی کند ؛ برای بالا بردن کیفیت محصولات شما ، مراحل زیر قبل از تولید نهایی صورت میگیرد :
1. در اولین مرحله مدیران تولید شرکت جامه بافت با برند شما جلسه ای برگذار میکنند تا در خصوص موارد زیر نتیجه حاصل شود ؛
- مجموعه جامه بافت توانایی طراحی محصولات شما را دارد واگر شما تمایل داشته باشید که طراحی محصولاتتان را خودتان انجام دهید نیز امکان مشورت و تبادل نظر با تیم ما برای شما فراهم است تا محصول نهایی در بهترین حالت ممکن طراحی شود .
- نمونه ای از مدلی که قصد تولید آن را دارید برای ما ارسال میکنید و میفرمایید که تمایل دارید چه تغییراتی در آن اتفاق بیافتد. این نمونه میتواند خود محصول و یا عکس آن باشد .
- در خصوص تامین مواد اولیه نظیر ( پارچه ، نخ ، دکمه ، زیپ و ...) و الیاف مورد استفاده تصمیم گیری میشود . 
2. پس از جلسه با مدیران برند شما ، تیم طراحی مجموعه جامه بافت جلسه ای داخلی برگذار میکنند و با توجه به تخصص ، ایده پردازی و هنری که دارند طراحی نمونه محصول را انجام می دهند .
3. تیم طراحی ایده خود را با بخش الگو سازی مجموعه مطرح میکنند .
4. پس از به نتیجه رسیدن تیم طراحی و بخش الگو سازی نوبت به تهیه مواد اولیه میرسد . شرکت جامه بافت بنا بر درخواست شما می تواند از مواد اولیه تهیه شده توسط خود شما برای تولید محصولتان استفاده کند و یا با توجه به توانایی صد درصدی ما در حوزه تامین مواد اولیه ، در صورت تمایل شما میتوانید تامین مواد اولیه را به ما بسپارید . الیاف مورد استفاده در محصول نیز با توجه قیمت تمام شده و کاربرد محصول انتخاب میشود .
5. با توجه به جلسات قبلی و خواسته های مشتری ، یک نمونه از محصول آماده میشود و در صورت تایید کنترل کیفیت و واحد طراحی مجموعه جامه بافت ، محصول وارد پروسه بعدی خواهد شد . ( جامه بافت با توجه به تجربه و تخصصی که دارد این توانمندی را دارد که در بخش پوشاک زمستانی  تا 95 % محصول را بدون برش تحویل دهد و همین موضوع سبب میشود که دور ریز کار از 25 % به عدد قابل توجهی کاهش پیدا کند )
6. پس از این مرحله اکسسوری ها به محصول اضافه میشوند ، نمونه اتو بخار زده میشود و آماده ی ارسال میشود .
7. نمونه برای شما ارسال میشود و در صورت تایید نشدن محصول ، تمام مراحل بالا تکرار میشود تا در نهایت به خواسته نهایی شما برسیم . پس از تایید نهایی ، محصول وارد خط تولید میشود تا به تولید انبوه برسد .