اولین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران 1392

پس از برگزاری موفقیت آمیز فستیوال برندهای برتر پوشاک در سال 1391، اولین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران (Iran Apparel 2014) از تاریخ 16 الی 19 بهمن 1392 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. شرکت جامه بافت به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده و صادرکننده پوشاک ایران در ادامه حضور مستمر در نمایشگاه‌ها و فستیوال های صنعت پوشاک، در اولین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران در بهمن ماه 1392 حضور به عمل آورد.

ارتقاء سطح تولید داخلی کشور، تقويت ارتباط بين توليد و شبكه توزيع، افزایش صادرات و افزایش راندمان تولید پوشاک با کیفیت ایرانی، مهمترین اهداف شرکت جامه بافت جهت حضور در اولين نمایشگاه تخصصی پوشاك ایران می باشد. از این رو جامه بافت، جدیدترین تولیدات، طرح ها و مدل های متنوع خود را در قسمت البسه بافتنی بچه گانه، زنانه و مردانه در فضایی به مساحت 120 متر مربع در معرض دید عموم و متخصصین قرار داد تا فرصتی مناسب برای آشنايي مصرف كنندگان با كيفيت و تنوع محصولات داخلي این شرکت باشد و چهره شايسته ای از محصول ايرانی را به معرض نمایش گذارد. همچنین بر اساس اعلام برگزارکنندگان نمایشگاه، غرفه شرکت جامه بافت عنوان “بهترین غرفه از نظر کیفیت محصول” را دریافت نمود.

تایخ برگزاری: 16 الی 19 بهمن 1392
ساعت بازدید: 9 الی 16
مکان: محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران – سالن‌های  41A ، 44A ، 44B

این نمایشگاه به عنوان مهمترین رویداد صنعت پوشاک کشور فرصت مناسبی را در اختیار تولیدکنندگان، بازرگانان، صاحبان برند و سایر فعالان صنعت پوشاک قرار خواهد داد تا با بهره‌گیری از دانش و تخصص خود، چهره شایسته‌ای از محصول ایرانی را در معرض نمایش بگذارند.