یازدهمین نمایشگاه ایران مد

علاقه‌مندان عزیز،

با افتخار اعلام می‌کنیم که یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران مد به موفقیت‌های جدیدی در عرصه مد و پوشاک دست یافته است و آماده به راه‌اندازی این رویداد سرشار از شکوه می‌باشد. این نمایشگاه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین رویدادهای مد در کشورمان شناخته می‌شود.

تاریخ و زمان برگزاری: یازدهمین نمایشگاه ایران مد به مدت 4 روز در تاریخ 23 مهرماه 1402 از ساعت 8 الی 15 آغاز خواهد شد و تا تاریخ 26 مهر ماه ادامه خواهد داشت. این مراسم در طول این دوره شما را به دیدن جدیدترین مدل‌ها، رنگ‌ها، و طرح‌های پوشاک ایرانی و جهانی دعوت می‌کند.

آدرس غرفه جامه بافت : غرفه ما در مکانی ویژه و متمرکز در مرکز نمایشگاه قرار دارد. شما می‌توانید ما را در سالن 38 پیدا کنید. غرفه ما با افتخار انواع پوشاک برتر و ترندهای مدی را به نمایش می‌گذارد و منتظر حضور گرم و بازدید شما عزیزان هستیم.

در نمایشگاه ایران مد ، شما فرصتی را برای کشف جدیدترین مدل‌ها و طرح‌های جذاب در دنیای مد دارید. ما از شما دعوت می‌کنیم تا با حضورتان، این رویداد را به یک تجربه فراموش‌نشدنی تبدیل کنید و از این فرصت استفاده کنید تا به عالم جذاب مد پوشاک عالم شوید.

منتظر حضور گرم شما در غرفه جامه بافت در نمایشگاه ایران مد هستیم.

با احترام شرکت جامه بافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *