جذاب ترین پلیور های مردانه

از جذابیت های فصل زمستان می توانیم به انواع پلیور های بافت مردانه اشاره کنیم که روز های سرد سال را برایمان گرم و دلنشین می کند. همچنین اگر پلیورمان به شکلی مناسب انتخاب شود می تواند استایلی منحصر به فرد را برایمان ایجاد کند. امروزه ماشین های بافتنی توانایی تولید انواع بافت ها با طرح ها و ضخامت های متفاوت را دارند، که این تنوع زیاد باعث شده تا لباس های بافت در تمام روزهای خنک و سرد همراه ما باشند.

آنچه در این مطلب می خوانیم

جذاب ترین پلیور های مردانه

از بافت هایی با ضخامت کم برای اوایل پاییز تا ضخامت بالا برای اواسط زمستان میتوانیم بهره ببریم. با این حال اگر به دنبال استایلی زیبا برای زمستان هستید پلیور های بافتنی را هرگز فراموش نکنید. در ادامه ی این مقاله میخواهیم نگاهی بیندازیم به طرح های جذاب ترین پلیور های مردانه.

پلیور های بافت یقه گرد مردانه

از جذاب ترین و کاربردی ترین پلیور ها می توانیم به بافت هایی با مدل یقه گرد اشاره کنیم که وجود آن در کمد هر مردی از واجبات است.

"پلیور یقه گرد مردانه"

"پلیور بافت مردانه"

"پلیور بافت یقه گرد"

پلیور بافت یقه اسکی مردانه

از این پلیور در روز های سرد زمستان بهره ببرید.

"پلیور یقه اسکی مردانه"

 

"بافت مردانه یقه اسکی"

"پلیور بافت مردانه "

 

پلیور بافت یقه هفت مردانه

این دسته از جذاب ترین پلیور های مردانه معمولا در استایل های کلاسیک استفاده می شود.

 

"بافت یقه هفت مردانه"

 

"بافت مردانه"

 

"بافت یقه هفت مردانه"

 

پلیور های بافتنی یا به عبارتی جذاب ترین پلیور های مردانه با توجه به این که جذابیت زیادی دارند اما نگهداری از آن ها کار ساده ای نیست و اگر دوست دارید لباستان عمر بیشتری داشته باشد و بعد از چندین بار شست و شو تنخور روز اول را به شما بدهد ، پیشنهاد میکنیم نگاهی به مقاله نحوه نگهداری لباس بافت بیندازید. و یا اگر دوست دارید بدانید هر کدام از این پلیور ها را چگونه ست کنید، ما راهنمایی در صفحه زیر برای شما قرار دادیم.