کالکشن های جدید مد و فشن

مد و فشن صنعتی بسیار بزرگ، جذاب و پیچیده است که ارزش فعلی این صنعت معادل 2.5 تریلیون دلار می باشد. هرگز نمی توان این صنعت بزرگ را نادیده گرفت زیرا که هر استایلی که در میان مردم شناخته و استفاده می شود توسط صنعت مد و فشن معرفی شده و در دسترس مردم قرار می گیرد. در واقع می توان گفت این صنعت فشن است که استایل مردم را هدایت می کند.

کالکشن جدید برند های برتر

برند های دسته بالا هر ساله با توجه به فصل، کالکشن و یا مجموعه جدید محصولات خود را معرفی می کنند.

این مجموعه ها شامل چندین دسته:

بهار

تابستان

پاییز

زمستان

و بین فصلی می باشد.

کالکشن های جدید در هفته های مد معرفی و بررسی می شوند. در واقع هفته های مد که در ماه های سپتامبر و فوریه برگزار می شود؛ هر سال به مدت یک هفته برند های سطح بالا مجموعه محصولات فصل های پیش رو را نمایش می دهد. در ادامه می خواهیم کالکشن بهار و تابستان 2022 برند های معروف مد و فشن جهانی را معرفی و با هم بررسی کنیم.

 گوچی Gucci

برند گوچی بر اساس ارزش آن سومین برند مد و فشن در جهان می باشد. این برند از کشور ایتالیا ، کشور هنر ریشه گرفته است و ارزش فعلی آن 18.2میلیارد دلار می باشد می توان ادعا کرد که گوچی معروف ترین  و پر فروش ترین برند در ایتالیا می باشد . گوچی سابقه ای بسیار قدیمی در تولید لباس دارد در واقع می توان قدمت این برند را حدود یک قرن دانست.

این برند مد های سطح بالا را معرفی کرده همچنین کالاهایی بسیار لوکس برای افرادی با توان مالی بالا ارائه می دهد.

   

"کالکشن بهاره مد"

"کالکشن مد و فشن"

 لویی ویتونLouis Vuitton

لویی ویتون یک برند فرانسوی می باشد که  در دسته کالاهای بسیار لوکس و گران قیمت قرار دارد. این شرکت در سال1854  تاسیس شد و ارزش فعلی آن 32.3  میلیارد دلار می باشد.با توجه به ارزش این برند در رتبه دوم  از برند های  برتر دنیای مد و فشن  قرار دارد. در ادامه نگاهی داشته باشیم به مجموعه ی بهار و تابستان معرفی شده توسط برند لویی ویتون.

"کالکشن تابستان مد و فشن"

"مد و فشن کالکشن"

زارا ZARA

برند زارا یک برند اسپانیایی می باشد که در دسته ی برند های فست فشن قرار می گیرد این برند هرساله بیش از 10 مجموعه را معرفی می کند. با توجه به هدف شرکت زارا همه ی افراد جامعه توانایی خرید از این مجموعه را دارند . زارا در سال 1975 تاسیس شد که ارزش فعلی آن  13.5 میلیارد دلار می باشد. هم اکنون برند زارا با وجود بیش از 2000 هزار شعبه در سرتاسر جهان در رتبه 7 از صنعت مد و فشن قرار دارد.

"کالکشن مد و فشن"

"کالکشن بهاره مد و فشن"

H&M

H&M یک شرکت سوئدی می باشد که در دسته برند های فست فشن قرار می گیرد .

این شرکت قدمت قدیمی داشته و در سال 1947 تاسیس شده است.

H&M برند  در رتبه 8 دنیای مد و فشن قرار گرفته است و ارزش فعلی آن 11.5 میلیارد دلار می باشد.

در ادامه کالکشن معرفی شده برای فصل بهار و تابستان توسط این برند را مشاهده و بررسی می کنیم.

"کالکشن بهاره مد و فشن"

"کالکشن بهاره مد و فشن "

صنعت بزرگ مد و فشن دارای اصلاحات و واژه هایی مختص به خود می باشد، این واژه ها برای هر کسی که به دنیای فشن اهمیت می دهد می تواند جذاب باشد. اگر شما هم علاقه مند به دنیای پر زرق و برق مد هستید، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *